+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Сплеск COVID-19 розвертає назад відновлення попиту на нафту – думка.

Сплеск COVID-19 розвертає назад відновлення попиту на нафту – думка.

Нафтові ф’ючерси сигналізують про те, що ОПЕК +, можливо, доведеться зробити більше, щоб компенсувати другу хвилю коронавіруса і відновлення глобального економічного спаду. Про це у своїй колонці для Reuters пише штатний колумніст агентства Джон Кемп.

У період з середини вересня до середини жовтня 6-місячний календарний спред Brent звужувався. Для трейдерів це стало сигналом, що вказує на те, що видобуток упаде нижче рівня споживання, ринок стане дефіцитним, а накопичені запаси нафти впадуть. Однак за останні десять днів спред змінився, і зараз трейдери менш упевнені в скороченні запасів протягом наступних шести місяців, вважає галузевої аналітик.

На його думку, цей процес збігся із другою хвилею коронавіруса в більшій частині Північної Америки і Європи, а також з подальшим закриттям підприємств і обмеженнями на поїздки в декількох великих країнах. Ситуацію посилило зростання нафтовидобутку в Лівії, що додає зайві барелі на профіцитному ринку, пише Кемп.

Поки що розворот спреда є лише первинним сигналом того, що процес перебалансування ринку збивається з курсу. Але з початку року спред залишається точним індикатором змін в балансі виробництва і споживання, чітко вказуючи на поворотні моменти, підкреслює колумніст Reuters.

Більшість нафтотрейдерів очікують, що ОПЕК + відкладе заплановане на січень збільшення нафтовидобутку в відповідь на більш повільне, ніж очікувалося, відновлення міжнародної авіації та споживання нафти. При цьому підписанти угоди ОПЕК + мало що зробили для того, щоб спростувати чутки про пролонгацію діючих обсягів скорочення видобутку до початку квітня 2021 року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"