+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає на тлі передбачуваної перемоги Байдена на виборах в США.

Нафта дешевшає на тлі передбачуваної перемоги Байдена на виборах в США.

Ціни на нафту впали в ході азіатських торгів всупереч різкому скороченню запасів чорного золота в Сполучених Штатах. Учасники ринку побоюються, що президентські вибори в США може виграти Джо Байден. На думку галузевих аналітиків це негативно відіб’ється на нафтових котируваннях.

Вартість бареля січневої нафти Brent 5 листопада на 10:15 за Києвом склала $ 40,45 (-1,89%). Барель грудневої нафти WTI торгувався по $ 38,41 (-1,89%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 41,23 і $ 39,15 відповідно.

У міру того як вибори в США підходять до кінця, стає все більш імовірним, що наступним президентом країни стане демократ Джо Байден. Це розглядається як негатив для нафти, оскільки демократи приділяють більше уваги поновлюваним джерелам енергії і, ймовірно, будуть просувати енергетичний порядок денний, більш сфокусований на цій гілці галузі. Крім того, Байден, можливо, частково зніме санкції з Ірану, що призведе до зростання поставок іранської нафти на профіцитний ринок.

Проте, результати виборів ще не остаточні, і з урахуванням того, що в багатьох штатах перевага того чи іншого кандидата мінімальна, ймовірно, це буде тривалий процес, пов’язаний з численними юридичними проблемами. Тим часом, вплив президентства США на нафтовий ринок було продемонстровано, коли Дональд Трамп оголосив про свою перемогу. На цих новинах ціни на нафту підскочили на 4%, але потім знову впали, як тільки стало відомо, що заява Трампа виявилося передчасною.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"