+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК і РФ обговорюють більш глибокі скорочення нафтовидобутку – джерела.

ОПЕК і РФ обговорюють більш глибокі скорочення нафтовидобутку – джерела.

ОПЕК і Росія розглядають можливість більш глибокого скорочення нафтовидобутку на початку наступного року з тим, щоб спробувати стабілізувати ринок. Про це передає Reuters з посиланням на обізнані галузеві джерела.

Група ОПЕК + планує в січні пом’якшити чинну угоду про скорочення нафтовидобутку на 7,7 млн ​​бар/добу (б / д) і збільшити виробництво сировини приблизно на 2 млн б / д. Однак негативний вплив на енергоспоживання обмежень на пересування через другу хвилю COVID-19 змушує учасників угоди замислитися про доцільність такого кроку.

Напередодні Алжир, який головуватиме в ОПЕК, підтримав продовження діючих скорочень. Алжирський міністр енергетики Абдельмаджід Аттар заявив, що збереження поточних скорочень в першій половині 2021 року може бути розглянуто на наступних зустрічах ОПЕК +, повідомляє державне інформаційне агентство APS. За словами міністра, друга хвиля COVID-19 означає, що ринок нафти зіткнувся з «дуже небезпечною» ситуацією.

У понеділок представники російських нафтових компаній і міністр енергетики РФ Олександр Новак провели переговори, на яких обговорювалася можливість збереження обмежень видобутку, повідомили два галузевих джерела.

Аналітики кажуть, що посилення обмежень на пересування по мірі зростання числа випадків коронавіруса означає, що ОПЕК і її союзники не зважаться збільшити пропозицію.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"