+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Відновлення блокувань в Європі не призведе до затяжного росту цін на нафту – Vitol.

Відновлення блокувань в Європі не призведе до затяжного росту цін на нафту – Vitol.

Найбільший в світі незалежний нафтотрейдер сумнівається, що нові карантинні обмеження коронавіруса в Європі призведуть до чергового падіння цін на нафту після обвалу нафтових котирувань минулого тижня. Про це передає yahoo! Finance з посиланням на bloomberg.

Минулого тижня еталонна нафта марки Brent подешевшала на 10% – до $ 37,46 / бар., Найнижчого рівня з травня, оскільки щоденні випадки захворювання COVID-19 досягли рекордного рівня в США, а країни, включаючи Францію і Німеччину, оголосили про нові блокування. Минулої суботи їх приклад наслідувала Великобританія.

У той час як попит на енергію в Європі падає, світові запаси нафти у вересні і жовтні впали приблизно на 2 млн бар/добу, і ця тенденція, за словами глави азіатського відділу Vitol Group Майка Мюллера, ймовірно, збережеться.

«Ми спостерігаємо несподіване падіння попиту через нові заходи ізоляції – сотні тисяч барелів на день, еквівалентні тільки Європі, – сказав він. – Але найважливіше те, що світ все ще знаходиться в режимі падіння запасів чорного золота».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"