+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Міні-НПЗ в Кіровоградській області щомісяця ухилявся від сплати 4 млн грн податків.

Міні-НПЗ в Кіровоградській області щомісяця ухилявся від сплати 4 млн грн податків.

Міні-НПЗ в Кіровоградській області щомісяця ухилявся від сплати 4 млн грн податків.

Податковою міліцією ГУ ДФС в Кіровоградській області припинено незаконну діяльність з виготовлення та реалізації нафтопродуктів підприємством нафтопереробної промисловості, повідомляє прес-служба ДФС.

«Здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати акцизного податку в особливо великих розмірах посадовими особами одного з нафтопереробних підприємств області», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що підприємство, маючи ліцензію на виготовлення автомобільного палива, протягом 2019-2020 років офіційно і законно не справило жодного літра палива.

У той же час, використовуючи виробничі потужності, здійснювало підпільне і не враховане виготовлення бензину і дизельного палива, які в подальшому реалізовувалося під виглядом розчинників та інших компонентів, які не підлягають оподаткуванню акцизним податком. Це дозволяло ухилятися від сплати до бюджету близько 4 млн. грн. щомісяця.

На підставі постанов слідчого судді було проведено ряд обшуків, за результатами яких вилучено близько 550 тис. літрів палива середньоринкової вартістю 13,4 млн грн. Грошові кошти (383,6 тис. грн., $ 22,4 тис.), а також комп’ютерну техніку, накопичувачі пам’яті, друку, документацію, чорнові записи, автомобіль з автоцистерною.

Загальна сума вилучених ТМЦ становить близько 14,4 млн грн. В даний час вирішується питання про арешт вилученого майна і його подальшому зберіганні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"