+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта торгується в негативі на тлі відновлення карантинних заходів в країнах ЄС.

Ранкові торги в Азії відкрилися незначним зростанням світових цін на нафту, які проте швидко повернулися на негативну територію. Нафтові котирування близькі до того, щоб завершити зниженням другий місяць поспіль.

Вартість бареля січневої нафти Brent 30 жовтня на 9:30 за Києвом склала $ 37,77 (-1,28%). Барель грудневої нафти WTI торгувався по $ 35,70 (-1,30%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 38,26 і $ 36,17 відповідно.

 «На даному етапі це схоже на підстрибування дохлої кішки, – сказав Джеффрі Хеллі, старший аналітик ринку Азіатсько-Тихоокеанського регіону, OANDA в Сінгапурі, маючи на увазі короткочасне зростання цін на нафту. – У зв’язку з уповільненням темпів зростання в Європі, яке ставить під загрозу глобальне споживання, і відновленням видобутку в Лівії, відповідальність за ціни тепер лежить на ОПЕК +, яка повинна відмовитися від планів збільшення видобутку на 2 млн бар/добу.» Він додав, що не слід очікувати цінового росту, якщо не буде відповідної заяви ОПЕК +.

Очікується, що Організація країн-експортерів нафти і її союзники, включаючи Росію, група, відома як ОПЕК +, в січні збільшать видобуток на 2 млн б/д. Однак провідні виробники – Саудівська Аравія і Росія – зараз виступають за збереження скорочення видобутку на рівні приблизно 7,7 млн ​​б/д і в наступному році, оскільки відновлення противірусних обмежень в Європі загрожує знову знизити попит.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"