+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Саудівський міністр енергетики оцінив ситуацію на нафтовому ринку.

Саудівський міністр енергетики оцінив ситуацію на нафтовому ринку.

Розмови про пік попиту на нафту можуть незабаром змінитися обговореннями теорій піку пропозиції, що вже не раз відбувалося в історії нафтової галузі. Про це заявив міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдель Азіз бен Сальман в рамках онлайн-форуму India Energy Forum, передає angi.

«Ми проходили через це вже три-чотири рази. Люди говорять про пік попиту, потім вони змінюють свою думку на протилежну і кажуть, що настане пік пропозиції. І це все триває. Це майже як мода, все йде по колу, – сказав він, коментуючи своє ставлення до теорії піку попиту. – Я не здивуюся, що в поточній ситуації, майже як було в 90-х, почнуться розмови про пік пропозиції. Згадайте моє твердження з цього приводу: низькі ціни на нафту ведуть до високих цін, а високі – до низьких. Це все циклічно».

Глава Міненерго Саудівської Аравії також прокоментував поточну ситуацію на ринку на тлі другої хвилі коронавіруса. За його словами, в певній мірі відновлення вже відбулося. Так, за різними оцінками, в квітні скорочення попиту на нафту досягало 23-25 ​​млн бар/добу, але зараз ситуація змінилася.

«Якщо говорити зараз про зростання, оскільки ми всі очікували, що попит буде рости, його нестача становить близько 8-9 млн б / д. Але дисципліна ОПЕК + дуже обнадіює ринок, і я б сказав, що в цей раз ОПЕК + поводиться зовсім інакше», – резюмував бен Сальман.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"