+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Укртранснафта» введе в експлуатацію нову ділянку “Дружби”.

«Укртранснафта» введе в експлуатацію нову ділянку “Дружби”.

АТ «Укртранснафта» введе в експлуатацію ділянку нафтопроводу «Броди-Держкордон» (МН «Дружба»), побудований більше 10 років тому з метою підвищення рівня техногенно-екологічної безпеки експлуатації нафтотранспортної системи. Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні 21 жовтня, повідомляє прес-служба підприємства.

«Постанова уряду дозволяє прийняти в експлуатацію обхідну трасу нафтопроводу, яку підприємство побудувало для мінімізаціӥ ризиків забруднення одного з найбільших водозаборів Львівщини і Західного регіону України», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що нафтопровід «Одеса-Броди-Держкордон» на цій ділянці проходить уздовж русла річки Стрий, наближаючись на окремих ділянках на відстань до 50 м до русла і частково проходить в рамках другої зони санітарної охорони Стрийського водозабору прісних підземних вод. Стрийський водозабір забезпечує питною водою понад 500 тис. користувачів у Львові, Трускавці, Моршині, Стрию та Дрогобичі.

«У разі пошкодження нафтопроводу на цій ділянці існує ризик виходу нафти і забруднення річки з попаданням нафти в підруслові споруди водозабору. З цих причин «Укртранснафта» в 2006 р вирішила винести обидві нитки нафтопроводу «Броди-Держкордон» на ділянці км 157-км 165 з другого поясу санітарної охорони Стрийського водозабору прісних вод і побудувати нову ділянку нафтопроводу.

Введення в експлуатацію затрималось на 10 років через складнощі оформлення права власності або користування земельними ділянками, на яких побудована нова ділянка нафтопроводу.

«Рішення уряду дозволяє ввести нову ділянку в експлуатацію і приєднати його до діючого нафтопроводу «Броди-Держкордон» в максимально стислі терміни», – резюмували в «Укртранснафті».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"