+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

РФ може підтримати продовження діючих квот нафтовидобутку в рамках ОПЕК +.

РФ може підтримати продовження діючих квот нафтовидобутку в рамках ОПЕК +.

Росія, яка бере участь в глобальній угоді ОПЕК +, може підтримати скасування послаблень умов пакту в 2021 році, якщо ситуація з попитом на світовому ринку нафти буде погіршуватися. Про це передає Investing.com з посиланням на Reuters.

Країни-учасниці пакту ОПЕК + в боротьбі з перевиробництвом сировини, викликаної пандемією коронавіруса, домовилися скоротити глобальну видобуток нафти на 7,7 млн ​​бар/добу до кінця поточного року.

З січня 2021 року вони припускали послабити умови угоди на 2 млн б / д до приблизно 5,8 млн б / д. Однак друга хвиля COVID-19 і збільшення видобутку в Лівії ставлять під сумнів необхідність нарощування виробництва з січня 2021 року.

«Прогнози зростання попиту невтішні, тому виключати, що будемо змушені продовжити (поточні умови угоди), не доводиться», – розповів агентству Reuters перше джерело, знайоме з позицією РФ щодо угоди ОПЕК +.

Друге джерело повідомив, що РФ розглядає варіант продовження діючих скорочень, в рамках якого нафтовидобуток РФ обмежений 9 млн б / д, розглядається і не тільки на 2020 рік. Формальної пропозиції про продовження поточних квот групою ОПЕК + поки не було.

Отримати коментар Міненерго РФ, яке курирує співпрацю з картелем ОПЕК і партнерами, не вдалося. Кремль поки не відповів на запит «Рейтер».

19 жовтня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що Росія і Саудівська Аравія обговорюють співпрацю з метою стабілізації нафтових ринків, і на даний момент Москва і Ер-Ріяд знаходяться на важливому етапі переговорів.

Міністр енергетики Олександр Новак сказав після засідання моніторингового комітету ОПЕК +, що крім зростання захворювань на коронавірус на попит в майбутні місяці буде впливати сезонність: взимку споживання нафти традиційно падає. Тижнем раніше він говорив, що Росія сподівається, що зможе поступово нарощувати видобуток нафти в рамках пакту, незважаючи на початок другої хвилі епідемії коронавіруса в ряді країн.

ОПЕК і союзники побоюються, що затяжна друга хвиля пандемії коронавіруса і зростання видобутку в Лівії можуть призвести до надлишку сировини на нафтовому ринку в наступному році.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"