+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Кременчуцький НПЗ ввів в експлуатацію установку ізомеризації.

Кременчуцький НПЗ ввів в експлуатацію установку ізомеризації.

ПАТ «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ) ввело в експлуатацію установку ізомеризації проектною потужністю 350 тис. тонн в рік, говориться в повідомленні прес-служби підприємства.

Відзначається, що ізомеризат є компонентом для виготовлення високооктанових бензинів. Вихід продукту становить 98%, при цьому забезпечуються необхідні показники його октанового числа. Загальний обсяг інвестицій в цей технологічний комплекс склав 788 млн грн.

На заводі також розповіли, що застосування цього компонента в процесі приготування товарного бензину дозволяє значно поліпшити експлуатаційні та екологічні властивості палива, забезпечити детонаційну стійкість бензину, результатом чого є стабільна робота двигуна при різних режимах навантаження і як наслідок досягається істотне зниження витрати палива.

«Запуск установки ізомеризації і виробництво ізомеризату дозволить підприємству випускати високооктанові бензини, в тому числі під торговою маркою ENERGY, без застосування дорогої імпортної добавки до палив – МТБЕ (метил-третбутилового ефіру), витрати на закупівлю якого становили близько $ 50 млн на рік», – йдеться в повідомленні.

У компанії відзначили, що активна частина робіт по проекту почалася в 2017 році у співпраці з компаніями Axens та Honeywell UOP. Проект, зокрема, реалізовувався під керівництвом головного інженера «Укртатнафти» Лінаса Чапаса.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"