+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафтопровід БТД працює в штатному режимі – SOCAR.

Нафтопровід БТД працює в штатному режимі – SOCAR.

Нафтопровід Баку-Тбілісі-Джейхан (БТД) продовжує роботу в звичайному режимі, повідомив заступник начальника департаменту з організації заходів та зв’язків з громадськістю Держнафтокомпанії Азербайджану (SOCAR) Ібрагім Ахмедов.

«За інформацією генпрокуратури Азербайджану, у вівторок запобігли спробі ракетного удару ЗС Вірменії по нафтопроводу БТД на території Евлахского району. За відомостями, отриманими від оператора трубопроводу, в даний час експлуатація нафтопроводу Баку-Тбілісі-Джейхан здійснюється в колишньому режимі», – написав Ахмедов на своїй сторінці в соціальній мережі.

Він нагадав, що серед акціонерів БТД – провідні світові енергетичні компанії. «Таким чином, Вірменія, націлюючись на нафтогазову інфраструктуру Азербайджану, створює серйозну загрозу не тільки для країни, а й для енергобезпеки ЄС», – зазначив представник SOCAR.

Раніше повідомлялося, що міністерство оборони Вірменії спростувало повідомлення Азербайджану про обстріл нафтопроводу БТД. «Заява азербайджанської сторони про спробу удару по нафтопроводу Баку-Тбілісі-Джейхан – нахабна брехня», – написала прес-секретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян в Facebook.

За БТД прокачується нафта з блоку родовищ Азері-Чираг-Гюнешлі і конденсат з родовища Шах-Деніз, нафта SOCAR, а також здійснюється прокачування туркменської, казахстанської і російської нафти.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"