+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Сировинні трейдери пророкують затяжне відновлення попиту на нафту.

Сировинні трейдери пророкують затяжне відновлення попиту на нафту.

Глави найбільших торгових домів світу передбачили помірне відновлення попиту на нафту і незмінні ціни в найближчі місяці або роки через пандемію коронавіруса. Крім того, вони вважають, що пік попиту на чорне золото настане в наступному десятилітті, передає Reuters.

Глави торгових домів Vitol, Gunvor і Mercuria також заявили на щорічному саміті FT Commodities Global Summit, що збільшать інвестиції в поновлювані джерела енергії.

Рассел Харді, керуючий найбільшим в світі торговим домом Vitol, сказав, що у нього «скромні очікування» щодо цін на нафту, оскільки, за його відчуттями, споживання залишиться на колишньому рівні до наступного літа.

«Ринок як і раніше крихкий, і ми всі знаємо, що попит, імовірно, не виросте до наступного літа, тому що цієї зими життя людей суттєво не зміниться. Вони не збираються активно подорожувати, тому що пандемія все ще сильна», – сказав Гарді.

Глава і співзасновник Mercuria Марко Дунанд був більш песимістичний. Він не очікує, що споживання нафти повернеться до рівня, що передує пандемії, протягом декількох років. Згідно з його прогнозами, протягом наступних шести місяців ціни залишаться на рівні $ 45 / барр.

Генеральний директор Gunvor Торбьорн Торнквіст сказав, що до середини 2021 року ціни будуть коливатися від середини до верхньої межі діапазону $ 40 / барр.

На думку сировинних трейдерів, ще занадто рано прогнозувати піковий попит на нафту. Ймовірно, він наступить не раніше наступного десятиліття, коли виробництво відновлюваної енергії різко зросте.

ОПЕК продовжить керувати ринком, намагаючись збалансувати попит і пропозицію, перш ніж відмовиться від своєї політики, коли скорочення попиту призведе до битви за частку на ринку, сказав Харді.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"