+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Банки прогнозують зростання цін на нафту – ЗМІ.

Банки прогнозують зростання цін на нафту – ЗМІ.

Незважаючи на невизначеність з пандемією коронавіруса і, відповідно, попит на паливо, найбільші світові банки прогнозують скорочення надлишку пропозицій і, як наслідок, зростання світових цін на нафту. Про це повідомляють галузеві ЗМІ.

За даними Saxo Bank, уповільнення відновлення попиту на нафту і відсутність вакцини від COVID-19, ймовірно, підштовхне зростання цін на нафту до $ 50 / барр. в 2021 році. При цьому в банку очікують, що в 2020 році запаси чорного золота будуть рости на тлі низької маржі нафтопереробки і слабкий попит, пише Oilexp.

«З червня сира нафта торгується досить стабільно, близько $ 40, однак в даних з фізичного ринку ми бачимо, що виникають ризики. Слабка маржа нафтопереробних заводів, викликана, в першу чергу, надлишком дизельного і реактивного палива, призводить до швидкого заповнення складських приміщень», – заявив Оле Хансен з Saxo Bank.

Експерт звертає увагу на слабкість фундаментальних показників.

«Оскільки пандемія продовжує уповільнювати відновлення попиту на паливо, потенціал зростання, на нашу думку, в найближчі місяці залишиться обмеженим. Маючи це на увазі і з огляду на ризик збільшення видобутку в Лівії, ми бачимо, що нафта марки Brent встановиться в новому нижчому діапазоні близько $ 40 / барр., перш ніж в кінцевому підсумку виросте в кінці року і в 2021 р.», – цитує оilexp Оле Хансена.

Тим часом, австрійська нафтогазова компанія OMV погіршила прогноз за цінами на нафту марки Brent в 2022-2023 рр. до $ 60 / барр. з прогнозованих раніше $ 70 і $ 75 відповідно. Прогноз на 2021 рік залишився без змін – $ 50 / бар., Передає аngi з посиланням на заяву компанії.

За оцінками Citigroup і Goldman Sachs, в 2021 році ціни на нафту можуть досягти $ 60 / барр.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"