+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Саудівський принц загрожує нафтовим спекулянтам «пекельним болем».

Саудівський принц загрожує нафтовим спекулянтам «пекельним болем».

Спекулянтам на ринку нафти, які спробують грати на зниження на тлі страхів другої хвилі коронавіруса, буде «пекельно боляче». З такою заявою вступив міністр енергетики і природних ресурсів Саудівської Аравії принц Абдулазіз бен Сальман після онлайн-засідання моніторингового комітету ОПЕК +, передає oilexp з посиланням на Bloomberg.

«Цей ринок ніколи не вийде з-під нашого контролю, – заявив бен Сальман, четвертий син саудівського короля Сальмана, правлячого нафтовою монархією з 2015 року – Я хочу, щоб хлопцям на біржових майданчиках довелося стрибати на межі можливого. Я збираюся зробити так, що будь хто, хто вирішить зіграти на цьому ринку, як в казино, буде кричати від пекельного болю», – заявив Сальман.

Грозний ультиматум нафтовим трейдерам від найбільшого експортера “чорного золота” в світі пролунав після того, як ціни основних сортів в Лондоні і Нью-Йорку просіли на початку вересня, а північноморська марка Brent падала нижче $ 40 / барр.

Над нафтовим ринком, який пережив безпрецедентне в історії падіння попиту навесні, знову згустилися хмари коронавіруса: кількість хворих в Данії і Франції б’є рекорди з початку пандемії, а Ізраїль першим з країн світу був змушений повторно ввести карантин.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"