+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

JMMC рекомендував продовжити термін додаткових скорочень видобутку для порушників квот ОПЕК +.

JMMC рекомендував продовжити термін додаткових скорочень видобутку для порушників квот ОПЕК +.

Об’єднаний Міністерський моніторинговий комітет ОПЕК + (JMMC) рекомендував продовжити термін додаткових компенсаційних скорочень нафтовидобутку для країн, які перевищили квоти видобутку в травні-серпні, до кінця 2020 року. Про це заявив глава саудівського міністерства енергетики принц Абдель Азіз бен Сальман, передає angi.

«Ми вибрали варіант, за яким рекомендуємо продовжити схему з компенсацією до кінця грудня. Секретаріат висуне цю пропозицію на розгляд всієї організації. У нас є прискорена процедура, яка посприяє тому, що організація, сподіваюся, схвалить його протягом декількох наступних днів, а то й менше», – сказав він в ході прес-конференції за підсумками засідання JMMC.

За даними на сьогоднішній день, порушники домовленостей ОПЕК + повинні компенсувати перевиробництво сировини в обсязі приблизно 2,4 млн бар/добу, заявив глава Міненерго Саудівської Аравії. Він висловив упевненість, що зробити це реально до кінця року, як запросили багато з тих, що відстають у виконанні угоди держав.

Так, Ірак, який є найбільшим «боржником» ОПЕК + заявив, що вже виробив план компенсацій, розрахований до кінця грудня. Міненерго ОАЕ також запевнило, що в жовтні-листопаді країна компенсує своє перевиробництво.

Проте, ще перед засіданням альянсу бен Сальман підкреслив: невиконання угоди, а потім компенсація не повинні ставати нормою. «Ринок не можна обманювати нескінченно. Це невиконання обіцянок дискредитує не тільки тих, хто їх дає, а й заважає досягненню нашої спільної мети», – заявив глава саудівського Міненерго.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"