+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Польща готова почати поставки нафти в Білорусь в кінці року.

Польща готова почати поставки нафти в Білорусь в кінці року.

Поставки нафти з Польщі в Республіку Білорусь можуть початися в кінці цього року. Узгоджені операторами початкові обсяги складуть 100 тис. тон сировини на місяць. З високою ймовірністю можна говорити про прокачування нового сорту, розробленого в США спеціально для білоруських НПЗ, передає eadaily з посиланням на видання BiznesAlert.

Польща зможе налаштувати на реверс ділянку нафтопроводу «Дружба» від Плоцька до Адамове до кінця цього року і, таким чином, почати поставки сировини з порту Гданська в Білорусь.

Джерело РІА «Новости» в ПЕК Білорусі повідомив, що реверс нафти планують почати зі 100 тис. тон на місяць. У той же час польська PERN оголосила про пошук підрядної організації, яка зможе налаштувати східну частину трубопроводу в Польщі на реверсну роботу. Оператор заявив, що поставки нафти по східній частині нафтопроводу «Дружба» в Польщі можливі тільки в прямому напрямку – з Адамове до Плоцька. А реверсом може працювати лише ділянку від Плоцька до Гданська, де знаходиться нафтотермінал, який може приймати нафтоналивні танкери.

Експерти відзначають, що білоруські НПЗ налаштовані на переробку російської нафти, однак американська компанія Getka з польськими власниками заявила, що розробила сорт нафти White Eagle Blend з американського сировини, яка схожа за своїми характеристиками з нафтою з Росії, і вже поставила одну партію через Клайпеду.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"