+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту ростуть на тлі нового урагану в Мексиканській затоці.

Ціни на нафту ростуть на тлі нового урагану в Мексиканській затоці.

Нафта подорожчала в ході азіатських торгів через черговий шторм в Мексиканській затоці, який змусив енергетичні компанії закрити бурові установки вдруге за три тижні. Зростання цін на чорне золото обмежене побоюваннями надлишку пропозиції і повільним відновленням глобального попиту на паливо.

Ф’ючерси на нафту марки Brent подорожчали на 0,15% до $ 39,89 / бар. до 5:05 за Києвом. Ф’ючерси на нафту WTI зросли на 0,46% до $ 37,50 / бар. Минулий тиждень обидва еталони завершили зниженням і торгуються нижче за відмітку в $ 40 / барр.

Тропічний шторм «Саллі» набирає силу в Мексиканській затоці і, згідно з прогнозами, перетвориться на ураган 2-ї категорії. Це черговий погодний форс-мажор у видобутку нафти, який може статися менш ніж через три тижні після удару урагану «Лаура», що викликав зупинку видобутку і переробки нафти в регіоні. Очікується, що 15 вересня «Саллі» вийде на берег біля Нового Орлеана.

Побоювання інвесторів з приводу надлишку пропозиції підтримуються триваючої пандемією COVID-19, яка перешкоджає відновленню попиту на паливо і сприяє зростанню пропозиції сирої нафти. Про це минулого тижня повідомили Американський інститут нафти (API) і Управління енергетичної інформації США (EIA).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"