+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту змінюються різноспрямовано.

Ціни на нафту змінюються різноспрямовано.

Нафта торгується різноспрямовано: трейдери порівнюють наслідки масивного скорочення нафтовидобутку на американському узбережжі Мексиканської затоки через тропічні шторми Марко і Лаура і вплив на ринок зростання захворюваності коронавірусу в Азії і Європі.

Вартість бареля листопадової нафти Brent 25 серпня на 9:15 за Києвом склала $ 45,69 (+ 0,11%). Барель жовтневої нафти WTI торгувався по $ 45,20 (+ 0,28%).

«Зростання парку бурових установок в США минулого тижня і неоднозначні дані по COVID-19 нададуть негативний вплив на нафту на цьому тижні. Крім того, вплив на ціни нададуть два різних урагани, що рухаються до американського узбережжя Мексиканської затоки», – сказав Стівен Іннес, головний стратег по світових ринках в AxiCorp.

Напередодні енергетичні компанії скоротили переробку нафти на НПЗ, розташованих на американському узбережжі Мексиканської затоки. Цьому передувало зниження нафтовидобутку на шельфі в цьому районі на 82%, оскільки рідкісний подвійний тропічний шторм, що пронісся над ключовими нафтовими регіонами США, загрожує обернутися багатоденними проливними дощами і сильними вітрами.

Виробництво сирої нафти на узбережжі Мексиканської затоки було скорочено через стихію на більш ніж 1,5 млн бар/добу, що становить близько 14% від загального обсягу видобутку в США.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"