+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У середньостроковій перспективі ціни на нафту складуть $ 45-65 / бар – Moody’s.

У середньостроковій перспективі ціни на нафту складуть $ 45-65 / бар – Moody’s.

Великий збій на ринку нафти і газу, що стався через пандемію коронавіруса, і погіршення світової економіки в першій половині 2020 року матимуть довгостроковий вплив на нафтогазову галузь і призведуть до зміни моделей енергоспоживання на розвинених ринках. Про це йдеться в матеріалах міжнародного рейтингового агентства Moody’s, передає angi.

Як вважають експерти, зростання нафтогазової галузі сповільниться на тлі все ще високої невизначеності щодо майбутнього попиту на нафту і газ. Відновлення ринків буде залежати від поступового поліпшення попиту в міру зростання глобальної економічної активності, особливо на споживчих ринках Китаю, США і Південно-Східної Азії.

На думку аналітиків, балансування ринку багато в чому залежить від контролю над пропозицією на ринку нафти, що зажадає від країн ОПЕК + дисципліни у виконанні домовленостей протягом як мінімум двох років, щоб попит відновлювався швидше за пропозицію. При цьому агентство зазначає, що ціни на нафту будуть схильні до високої волатильності, однак зберігає свій прогноз ціни на нафту в середньостроковій перспективі в діапазоні $ 45-65 / бар.

Відзначається, що деякі країни-виробники можуть повернутися до видобутку сланцевої нафти, якщо ціни продовжать рости і досягнуть $ 50 / барр. При цьому прискорене відновлення економіки або поява ефективних ліків від коронавіруса можуть тимчасово призвести до зростання цін на нафту вище середньострокового діапазону цін, які прогнозує Moody’s.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"