+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Угода ОПЕК + може бути продовжена після квітня 2022 року.

Угода ОПЕК + може бути продовжена після квітня 2022 року.

Угода про зниження нафтовидобутку (угода ОПЕК +), можливо, доведеться продовжити після квітня 2022 року. Таку думку висловив саудівський міністр енергетики принц Абдель Азіз бен Сальман в ході засідання Спільного міністерського моніторингового комітету ОПЕК +, яке відбулося 19 серпня.

При цьому він підкреслив, що країни ОПЕК +, в повному обсязі виконують умови угоди, та повинні до кінця вересня компенсувати відставання в графіку зниження видобутку.

«Це важливо, що ми приступили до реалізації узгодженого графіка компенсації скорочення видобутку. Але ми повинні залишити цей механізм в минулому і завершити всі плани по компенсації до кінця вересня», – сказав бен Сальман.

За підсумками липня загальний рівень виконання угоди склав 95%, однак якщо такі країни, як Саудівська Аравія і Кувейт навіть перевиконали угоди, то, наприклад, Конго і Екваторіальна Гвінея виконали свої зобов’язання лише на 54% і 66% відповідно. А Габон взагалі виконав угоду лише на 3%.

Міністр енергетики РФ 19 серпня Олександр Новак заявив, що відстаючі країни ОПЕК + надали графіки компенсації. Він також не виключив, що, з огляду на відновлення ринку, квоти на видобуток можуть бути пом’якшені.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"