+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

JMMC: порушники угоди ОПЕК + повинні компенсувати перевиробництво сировини.

JMMC: порушники угоди ОПЕК + повинні компенсувати перевиробництво сировини.

Спільний міністерський моніторинговий комітет ОПЕК + (JMMC) рекомендував країнам з неефективним виконанням угоди ОПЕК + компенсувати 2,3 млн б / д скорочення видобутку нафти протягом серпня – вересня. Про це йдеться в оновленому проекті комюніке, передає angi.

Онлайн засідання напередодні ввечері тривало понад чотири години.

«Комітет підтвердив зобов’язання всіх країн-учасниць угоди компенсувати відставання в обсязі 2,3 млн б / c, накопичене з травня, протягом серпня – вересня», наголошується в документі.

Такі плани були представлені комітету. Однак у версії документа для ЗМІ, яка після зустрічі була опублікована на сайті ОПЕК, ці обсяги не фігурують. У заяві, поширеній для преси, йдеться лише про те, що графіки компенсації повинні бути представлені до 28 серпня.

Таким чином, за підсумками серпня та вересня загальне скорочення видобутку має скласти 8,85 млн б / д, а не 7,7 млн ​​б / д, як обумовлено в угоді.

Комітет також відзначає перші ознаки поліпшення ситуації на ринку нафти у вигляді зниження запасів і зменшення розриву між попитом і пропозицією.

«Тим не менше, темпи відновлення ринку виявилися повільніше, ніж очікувалося, через зростаючі ризики другої хвилі COVID-19», – йдеться в комюніке.

У ньому також наголошується, що наступне засідання технічного комітету ОПЕК + призначено на 16 вересня, а міністерського моніторингового комітету – на 17 вересня 2020 року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"