+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Мито на імпорт ДП і ЗВГ з Росії скасовані.

Мито на імпорт ДП і ЗВГ з Росії скасовані.

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною постанову Кабінету Міністрів №642 від 17 липня 2019 року про введення спеціального мита на імпорт дизельного палива і скрапленого газу з Росії. Про це свідчить рішення суду, яке є в розпорядженні ZN.UA.

Відповідний позов подали ТОВ «Анвітрейд Плюс», ТОВ «Белойл Комодіті» і ТОВ «Мартін Трейд».

Окружний адмінсуд прийняв це рішення ще 3 червня, але до теперішнього моменту воно не оприлюднене в Єдиному реєстрі судових рішень.

Тим часом, 10 серпня в Єдиному реєстрі з’явилося рішення суду апеляційної інстанції, згідно з яким, 4 серпня суд відхилив апеляцію Кабміну і рішення про скасування мита автоматично вступило в силу.

Позивачі стверджували, що Кабмін прийняв вказану вище постанову нібито з порушенням процедури. Крім того, на їхню думку, ця постанова встановлює обмеження у виборі постачальників дизельного палива і скрапленого газу. Мито на трубопровідні поставки привели до тимчасового припинення роботи «ПрикарпатЗахідтранс». Після введення мита частка російського ДП в балансі ринку снилася з 42% до 37%.

На обсяги імпорту зрідженого газу з Росії мито не вплинуло, проте вартість ресурсу підвищилася пропорційно розміру мита.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"