+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК задумалася про перспективи піку попиту на нафту через кризу COVID.

ОПЕК задумалася про перспективи піку попиту на нафту через кризу COVID.

Криза в нафтовій галузі 2020 року спонукав ОПЕК і ОПЕК + поставити під сумнів колишні прогнози щодо зростання попиту на сировину. Про це свідчить опитування семи нинішніх і колишніх представників організації, передає angi з посиланням на Reuters.

Пандемія коронавіруса завдала удару по попиту на нафту. Згідно з липневою доповіддю ОПЕК, картель очікує падіння попиту на нафту в цьому році на 8,9 млн бар / добу.

«Це спонукало деяких представників ОПЕК … запитати себе: чи віщує різке скорочення попиту в цьому році незворотні зміни, і як краще управляти поставками, якщо нафтова епоха добігає кінця», – йдеться в повідомленні Reuters.

За словами співрозмовника агентства, члени ОПЕК допускають імовірність того, що попит на нафту вже ніколи не відновиться повністю. Колишній керівник департаменту досліджень ОПЕК Хасан Кабазард вважає, що робота організації ускладниться через падіння попиту і зростання видобутку нафти за межами ОПЕК.

«Я не думаю, що попит буде вище 110 млн б / д до 2040 років. Ми спостерігаємо безперервне зменьшення попиту», – сказав Кабазард, уточнивши, що наслідки пандемії COVID-19 назавжди змінили звички споживачів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"