+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Уряд змінив порядок контролю та обліку палива.

Уряд змінив порядок контролю та обліку палива.

Рішенням Кабінету Міністрів від 22 липня внесено зміни до Порядку електронного адміністрування реалізації палива і спирту етилового. Змінами положення Порядку приводяться у відповідність з нормами Закону від 19 грудня 2019 № 301 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо поліпшення адміністрування акцизного податку».

Документом передбачено, зокрема, привести у відповідність до закону:

– реєстрацію постійних представництв, які здійснюють реалізацію палива та / або спирту етилового платником акцизного податку;

– реєстрацію в системі електронного адміністрування реалізації палива і спирту етилового (СЕАРП СЕ) акцизної накладної у разі зміни власника палива або спирту етилового, що знаходяться в транспортному засобі;

– реєстрацію заявки на поповнення обсягів залишку палива з урахуванням повернутих платнику сум акцизного податку.

Крім того, зміни торкнулися оприлюднення інформації з реєстру платників із зазначенням даних про уніфікованих номерів і адреси місцезнаходження акцизних складів.

Також передбачена можливість відображення в СЕАРП РЄ різниці обсягу палива між даними бухгалтерського обліку і даними Системи внаслідок коливання температур.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"