+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Поки ОПЕК + скорочує поставки, Бразилія нарощує експорт нафти в Азію.

Поки ОПЕК + скорочує поставки, Бразилія нарощує експорт нафти в Азію.

Це зростання відображає зростаючий вплив Бразилії серед світових виробників нафти, оскільки зараз її великі офшорні проекти виходять на проектну потужність. Згідно з прогнозами Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), в найближчі п’ять років Бразилія забезпечить один із найзначніших приростів світових поставок з країн, що не входять в ОПЕК, передає Reuters.

Державна нафтова фірма Petrobras запропонувала азіатським нафтопереробним підприємствам конкурентоспроможні угоди з високоякісної нафтою, оскільки Китай і інші країни регіону відкрили свою економіку, а західні держави частково повертають режим антивірусного блокування, говорять трейдери.

Китай також скористався найнижчими цінами на нафту за останні десятиліття, щоб заповнити стратегічне сховище. «Якби у нас було більше доступної нафти, Китай купив би її», – написав агентству Reuters генеральний директор Petrobras Роберто Кастелло Бранку.

В даний час 70% експорту нафти компанії Petrobras доводиться на КНР, додав глава бразильської нафтової компанії.

Азіатські нафтопереробники охоче купують сировину з низьким вмістом сірки, яку продає Бразилія, оскільки прагнуть дотримуватися правил IMO-2020 по використанню більш чистого суднового палива. Це дало Petrobras можливість розширити свій ринок при тому, що група ОПЕК + в травні-липні скоротила поставки сировини на рекордні 9,7 млн ​​б/д.

У Petrobras впевнені, що якість бразильської нафти дозволить захистити свою збільшену частку азіатського ринку, незважаючи на те, що світові виробники з 1 серпня збільшать видобуток чорного золота.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"