+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Білорусь закупила у США другу партію сирої нафти.

Білорусь закупила у США другу партію сирої нафти.

У Республіку Білорусь в серпні буде поставлений другий танкер з 80 тис. тон американської нафти на борту, передає «Інтерфакс» з посиланням на заяву концерну «Белнефтехим».

«За планом серпневих поставок сьогодні в американському порту Beaumont став під завантаження і готується до відправки в Білорусь танкер з 80 тис. тон нафти сорту White Eagle Blend (WEB)», – йдеться в повідомленні концерну.

В «Белнефтехиме» відзначили, що термін прибуття танкера в литовський порт Клайпеда – 6-8 серпня. Звідти залізницею нафту відправлять на білоруський НПЗ «Нафтан».

«У серпні нафта повністю буде на заводі», – заявили у відомстві.

«Це вже другий танкер в цьому році в рамках білорусько-американського співробітництва щодо диверсифікації поставок нафти для білоруських НПЗ. Сорт WEB є сумішшю трьох сортів нафти (два американських і один канадський). Він спеціально розроблений для європейських НПЗ, орієнтованих на російський Urals », – додали в концерні.

В кінці червня міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що постачання американської нафти в країну – це не одноразовий крок, а довгострокова програма.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"