+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Техкомітет ОПЕК + запропонував додаткове скорочення видобутку ряду країн.

Техкомітет ОПЕК + запропонував додаткове скорочення видобутку ряду країн.

ОПЕК + домагається додаткових скорочень виробництва від країн, що входять до групи, які в червні перевищили свої квоти нафтовидобутку. Про це стало відомо в ході онлайн-наради Технічного комітету групи, яке відбулося 14 липня, передає angi.

Для таких країн, як Ірак, Нігерія і Казахстан, група намітила плани по додатковому скороченню нафтовидобутку на 842 тис. бар. / добу. в серпні і вересні.

Делегати заявили, що ця пропозиція буде обговорюватися 15 липня Об’єднаним міністерським комітетом з моніторингу (JMMC) на чолі з Саудівською Аравією і Росією. Очікується, що вони оголосять, що загальні обмеження групи в 9,6 млн б / д в день – близько 10% світових поставок – будуть ослаблені в серпні на тлі відновлення світового попиту на паливо.

Раніше для стабілізації світових цін на нафту країни-учасниці ОПЕК + продовжили період найбільшого скорочення видобутку (9,7 млн ​​б / д до кінця червня і 9,6 млн б / д до кінця липня). Загальний рівень скорочення в рамках угоди досяг 87%. Країни, які не виконали умови, взяли на себе зобов’язання прийти до 100-відсоткового виконання зобов’язань і компенсувати відсутнє скорочення видобутку нафти протягом декількох місяців.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"