+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Світові запаси нафти зросли за час пандемії на 1 млрд бар. – Новак.

Світові запаси нафти зросли за час пандемії на 1 млрд бар. – Новак.

Різке зниження попиту на нафту в період пандемії коронавіруса призвело до значного збільшення світових запасів чорного золота, передає Investing.com з посиланням на заяву міністра енергетики РФ Олександра Новака.

«За моїми оцінками, зростання запасів склало 1 млрд бар. за цей період, – повідомив російський чиновник на міжнародній конференції «Глобальна енергетика та міжнародні політичні ризики». – Важливо було не допустити провалу, пов’язаного з затоварюванням ринків».

«У нас був ризик заповнення сховищ, якби в квітні не були прийняті рішення щодо різкого скорочення видобутку», – додав міністр.

Як зазначив міністр, в цілому скорочення нафтовидобутку в світі в рамках досягнутих домовленостей становить 3,5 млн бар./добу. (б / д).

«При тому, що зростання попиту в травні склало 7-8 млн бар. У травні … перевищення пропозиції над попитом склало 15 млн бар. У червні ця цифра ще менша була за рахунок зростання попиту. Сподіваюся, що в липні статистика покаже, що ми вже вийшли в баланс, а може бути навіть і в якийсь дефіцит з урахуванням триваючого відновлення і виходу з карантинних заходів у багатьох країнах», – сказав він.

«Хоча звичайно ми бачимо ризики другої хвилі пандемії, – додав міністр. – Це звичайно може негативно вплинути на розвиток ситуації в цілому відновлення економічної активності».

На думку Новака, попит на вуглеводні в світі відновиться на докризовий рівень не раніше кінця 2021 року і це ще оптимістичний сценарій.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"