+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Уряд активізував боротьбу проти нелегальних АЗС – НАУ.

Уряд активізував боротьбу проти нелегальних АЗС – НАУ.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки під головуванням прем’єра Дениса Шмигаль зобов’язала центральні органи виконавчої влади, спільно з місцевими органами самоврядування, активізувати боротьбу з нелегальними оборотом і роздрібною торгівлею паливом. Про це повідомляє Нафтогазова асоціація України з посиланням на копію протоколу засідання комісії від 16 червня.

«НАУ вітає таке рішення комісії. Нагадаємо, що недавно Асоціація зверталася до Президента, прем’єра, генерального прокурора і Державну податкову службу з проханням звернути увагу на критичну ситуацію на нафтогазовому ринку, пов’язану з великим об’ємом відновленого і неліквідованими нелегального сегмента і закликала ініціювати проведення перевірок об’єктів роздрібної торгівлі паливом на предмет дотримання законодавства», – йдеться в повідомленні НАУ.

Зі свого боку Нафтогазова асоціація продовжить проведення моніторингу динаміки обсягу нелегального сегмента на нафтогазовому ринку і буде інформувати про ситуацію уряд і громадськість на періодичній основі.

У НАУ впевнені, що ліквідацію загрози нелегальної торгівлі паливом в країні дозволить забезпечити рівні умови ведення бізнесу, знизити ціни для споживачів, сприяти розвитку галузі, підвищенню надходжень до державного та місцевих бюджетів і розвитку інфраструктури населених пунктів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"