+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту знижуються на тлі збільшення запасів в США.

Ціни на нафту знижуються на тлі збільшення запасів в США.

Нафтові ф’ючерси подешевшали в ході ранкових торгів. Тиск на ціни зробили дані про те, що комерційні запаси сировини в США виросли більше, ніж очікувалося. Це посилило побоювання з приводу збільшення надлишкової пропозиції.

Вартість бареля серпневої нафти Brent 24 червня на 9:15 за Києвом склала $ 42,60 (-0,07%). Барель серпневої нафти WTI торгувався по $ 40,23 (-0,35%).

Комерційні запаси нафти в США минулого тижня зросли на 1,7 млн ​​бар. при прогнозному зростанні на 300 тис. бар. Про це свідчать дані Американського інституту нафти (API). У той же час запаси бензину і дистилятів скоротилися, що може говорити про зростання споживання палива на тлі ослаблення карантинного режиму в деяких штатах.

Глобальне споживання нафти почало відновлюватися в міру виходу економіки з режиму блокування, в той час як Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) і союзні виробники – група, відома як ОПЕК + – скоротили видобуток, а американські виробники сланцевої нафти скорочують бурову активність.

Число нових випадків COVID-19 в США виросло за тиждень, що закінчився 21 червня, на 25%. При цьому число жертв коронавіруса в Латинській Америці 23 червня перевищила 100 тис., свідчать дані Reuters.

Очікується, що Китай, найбільший імпортер нафти в світі, також сповільнить імпорт нафти в III кварталі після рекордних закупівель в останні місяці, оскільки підвищення цін на чорне золото негативно позначається на попиті, а нафтопереробні заводи країни стурбовані новою хвилею вірусного кризи.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"