+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає на чутках про розрив торгової угоди між США і Китаєм.

Нафта дешевшає на чутках про розрив торгової угоди між США і Китаєм.

Ціни на нафту знизилися в ході азіатських торгів – ринки налякані заявою представника Білого дому про розрив торгової угоди між Сполученими Штатами і Китаєм. Відновлення торгової війни між цими двома державами може зупинити відновлення світової економіки після пандемії і сприятиме збільшенню пропозицій на нафтових ринках.

Вартість бареля серпневої нафти Brent 23 червня на 9:10 за Києвом склала $ 42,88 (-0,46%). Барель серпневої нафти WTI торгувався по $ 40,38 (-0,86%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 43,08 і $ 40,59 відповідно.

Інвестори були шоковані після того, як торговий радник Білого дому Пітер Наварро 22 червня заявив пресі, що торговельна угода США з Китаєм «завершена». Це поставило під сумнів надії на збереження першої фази торгової угоди, підписаної на початку цього року.

Заява послабило оптимізм, проявлений в ході попередньої торгової сесії, коли ф’ючерси на Brent зросли на 2,1%, а ф’ючерси на WTI – майже на 2%. Цей оптимізм був зокрема викликаний тим, що деякі штати США вийшли з тривалого блокування, а Нью-Йорк, що відкрився після 3-місячного локдауна, був забитий транспортними потоками.

Щоправда пізніше Дональд Трамп спростував інформацію про розрив торгової угоди між США і Китаєм. «Торгова угода з Китаєм у повній безпеці. Сподіваюся, вони і далі будуть виконувати умови угоди», – написав американський президент в своєму твіті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"