+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Продовжувати пік скорочень нафтовидобутку після липня немає сенсу – делегат РФ в ОПЕК +.

Продовжувати пік скорочень нафтовидобутку після липня немає сенсу – делегат РФ в ОПЕК +.

Глава російського суверенного фонду добробуту Кирило Дмитрієв не бачить сенсу в продовженні пікового глобального скорочення видобутку нафти після липня, оскільки світова економіка і попит на нафту відновлюються після падіння в ході коронавірусної кризи. Про це він заявив газеті РБК Daily, передає Reuters.

Коментарі Дмитрієва, який є одним з головних російських переговорників в рамках угоди ОПЕК +, вказують на те, що Москва хоче послабити обмеження на видобуток з серпня, як це передбачено чинним планом альянсу ОПЕК +.

Альянс виробників ОПЕК + в ході засідання моніторингового комітету залишив відкритими двері для продовження або пом’якшення цих скорочень із серпня. Одночасно учасники альянсу наполягли на тому, щоб такі країни, як Ірак і Казахстан, компенсували недотримання своїх зобов’язань по скороченню нафтовидобутку в травні в наступні три місяці.

Планове скорочення нафтовидобутку учасниками групи ОПЕК + з 1 серпня складе 7,7 млн ​​бар./добу проти 9,7 млн ​​б/д в травні-липні і залишиться на цьому рівні до 31 грудня. З 1 січня 2021 року по квітень 2021 року скорочення виробництва складе 5,8 млн б/д.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"