+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК + може обговорити зміну квоти по нафтовидобутку на серпень.

ОПЕК + може обговорити зміну квоти по нафтовидобутку на серпень.

Міністерський моніторинговий комітет ОПЕК +, засідання якого відбудеться 18 червня, може обговорити питання про продовження максимального рівня скорочення нафтовидобутку ще на один місяць. У той же час офіційна повістка засідання включає тільки питання про поточні результати виконання угоди про скорочення видобутку нафти, передає angi.

Одне з джерел, що бере участь в роботі моніторингового комітету, відповідаючи на питання про те, чи будуть міністри розглядати питання про продовження поточного рівня скорочення на серпень, сказав: «Все можливо». При цьому в офіційному порядку засідання цього питання не значиться. Інше джерело нагадав, що моніторинговий комітет не уповноважений приймати рішення, і основний його мандат полягає в «моніторингу виконання угоди».

Як випливає з плану заходу, засідання міністерського комітету ОПЕК + почнеться о 15:00 за Києвом, воно пройде в форматі відеоконференції. Спочатку виступить голова комітету, міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдель Азіз бен Сальман, потім співголова, міністр енергетики РФ Олександр Новак, а також міністр нафти Алжиру, головуючий в конференції ОПЕК у цьому році, Мухаммед Аркаб. Потім міністри заслухають доповідь ОПЕК про ситуацію на ринку нафти і рівнях виконання угоди країнами-учасницями, а також звіт технічного комітету експертів, засідання якого відбудеться напередодні, 17 червня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"