+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Аграрії побоюються втрати конкурентоспроможності через введення мита на ДП.

Аграрії побоюються втрати конкурентоспроможності через введення мита на ДП.

Аграрні виробники оцінюють додаткові витрати в разі введення мита на імпорт дизельного палива в 58 млн доларів, що знизить рентабельність сільгоспвиробників і вплине на їх конкурентоспроможність. Про це повідомив президент Української зернової асоціації Микола Горбачов.

За його словами, введення мита на імпортне дизпаливо призведе до зростання цін на нього і негативно відіб’ється на аграріїв, які є ключовим споживачем ДП.

«Будь-яке підвищення мита призведе до збільшення вартості дизельного палива, а будь-яке збільшення вартості дизельного палива знизить рентабельність сільгоспвиробника. У той час, коли сільгоспвиробник і так знаходиться без підтримки держави і в невідомих турбулентних економічних умовах», – зазначив Горбачов.

Горбачов зазначив, що асоціація, яку він представляє, реагує на всі подібні заяви і неодноразово зверталася до держорганів з проханням не вводити це мито, але ніякої реакції поки немає.

«Ми висловлюємо свою думку, при цьому нам не завжди вдається відстоювати свої інтереси, але нам необхідно державі донести, що подібними ініціативами нас знову притискають до нігтя», – резюмував він.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"