+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: зростання завершилося через ознаки другої хвилі пандемії.

Нафта дешевшає: зростання завершилося через ознаки другої хвилі пандемії.

Ціни на нафту продовжили зниження після обвалу напередодні. Це сталося через зростання числа захворювань коронавірусом в США. Перспективи нової хвилі спалаху COVID-19 зменьшують попит найбільшого в світі споживача нафти і нафтопродуктів.

Вартість бареля серпневої нафти Brent 12 червня на 9:25 за Києвом склала $ 37,70 (-2,20%). Барель липневої нафти WTI торгується по $ 35,42 (-2,53%).

Позитивний імпульс, доданий ринку продовженням максимального рівня скорочення поставок нафти в рамках угоди ОПЕК +, на цьому тижні вичерпався. Ринок зіткнувся з тим, що пандемія коронавіруса ще далеко від завершення – в одних тільки Сполучених Штатах було зареєстровано 2 млн випадків інфікування COVID-19.

Еталонні сорти нафти рухаються до першого зниження за останні сім тижнів: ціни на Brent і WTI впали приблизно на 10%.

Виробники зі Сполучених Штатів, а також Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) і її союзників, групи, відомої як ОПЕК +, рекордно скорочують поставки. Проте, комерційні запаси сирої нафти досягли минулого тижня рекордних 538,1 млн бар., Чому сприяв імпорт дешевої саудівської нафти. Крім того, зросли товарні запаси бензинів і дистилятів. Це посилило занепокоєння з приводу триваючого дисбалансу попиту та пропозиції.

Деякі американські штати, включаючи Техас і Арізону, зафіксували збільшення кількості інфікованих коронавірусом після пом’якшення карантинного режиму. Вони намагаються впоратися зі зростаючим числом пацієнтів, що заповнюють лікарняні ліжка.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"