+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ініціативи українських НПЗ обійдуться споживачам в 11 млрд грн і викличуть дестабілізацію поставок.

Ініціативи українських НПЗ обійдуться споживачам в 11 млрд грн і викличуть дестабілізацію поставок.

Нафтогазова асоціація України (НАУ) констатує наростаючий тиск нафтопереробних і видобувних компаній на органи влади України з метою збільшення своєї частки ринку за рахунок неринкових механізмів, в результаті чого під удар будуть поставлені споживачі і енергетична безпека України.

«Ініціативи українських НПЗ по введенню 8,5% мита на російські поставки дизпалива і зрідженого газу призведуть не тільки до додаткового зростання закупівельних цін, а й зруйнують стійку систему нафтозабезпечення, призведуть до появи вже нових мега-постачальників з підвищеною часткою ринку і всіма витікаючими звідси ризиками», – йдеться в прес-релізі галузевої асоціації.

План НПЗ не призведе до істотного збільшення переробки нафти і випуску нафтопродуктів, впевнені в НАУ. Причина – підвищений випуск бензину і мазуту, які не мають ліквідного збуту. Ініціативи щодо обмеження напрямків поставок дизпалива і зрідженого газу призведуть до зростання цін на ці ходові позиції і будуть субсидіювати збиткові позиції.

За розрахунками асоціації, пропоновані обмеження обійдуться економіці України в 11 млрд грн на рік. Вимагаючи допомоги від держави і споживачів, самі НПЗ не беруть на себе жодних зобов’язань по частині обсягів виробництва і розміру інвестицій, підкреслюють в НАУ. У НАУ відзначають, що ключовою проблемою українських НПЗ, до того ж як державних, так і приватних, є відсутність інвестицій.

Скупа інвестиційна політика призвела до закриття заводів, зменшення обсягів нафтопереробки, застарілої конфігурації випуску моторного палива і як наслідок до збільшення імпортозалежності України, зазначає НАУ. Аналогічні причини падіння видобутку вуглеводнів.

Через це Україна змушена платити максимальні в Європі ціни при закупівлі нафтопродуктів. Продукція українських заводів реалізується за принципом імпортного паритету, створюючи додатковий заробіток заводів на рівні $ 50-60 / т.

При цьому незважаючи на високу імпортозалежність, у країни немає безальтернативних постачальників, ринок диверсифікований, завдяки чому країна не знає проблем з поставками палива з 2005 року.

НАУ очікує, що в зв’язку зі зміною ринкової кон’юнктури в цьому році жодне з джерел поставок дизельного палива не матиме більше 30% ринку. В останні роки цей показник перевищували поставки з Росії та Білорусі.

У той же час в Нафтогазовій асоціації України солідарні з НПЗ в розумінні проблеми надмірної частки зрідженого газу в паливному балансі країни і висловлюють публічну підтримку поетапної корекції ставок акцизного збору на бензин і автогаз. Однак наголошують, що подібні зміни повинні стати частиною стратегії по розвитку ринку нафтопродуктів, а не прийматися шляхом продавлювання окремих ініціатив без належного опрацьовування.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"