+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Більше 50% автовласників скоротили поїздки на особистому транспорті під час карантину – дослідження.

Більше 50% автовласників скоротили поїздки на особистому транспорті під час карантину – дослідження.

У квітні-травні 2020 року 55% власників автомобілів скоротили кількість поїздок на особистому транспорті через карантинні обмеження. При цьому 26% респондентів зменшили кількість поїздок більш ніж на 40%. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, виконаного компанією Factum Group на замовлення «Консалтингової групи А-95».

Factum Group проводила соціологічне опитування в три етапи – в кінці березня, коли карантинні обмеження були максимальними, в квітні і травні, коли активність населення стала різко підвищуватися. На початок спостережень кількість опитаних, які знизили споживання палива особистим автотранспортом, становило 46,4%, за підсумком травня цей показник збільшився до 55%.

П’ята частина опитаних власників автомобілів повідомили, що карантин не вплинув на інтенсивність користування особистим транспортом. У той час як 24% за цей період навпаки збільшили кількість поїздок.

Згідно з результатами дослідження Factum Group, понад половину опитаних позитивно оцінили прийняті операторами АЗС заходи безпеки на період карантину.

Крім цього Factum Group провів дослідження споживчих настроїв, згідно з якими для 44% автовласників ключовим критерієм вибору АЗС залишається ціна. При цьому близько третини опитаних готові змінити звичного оператора АЗС у разі різниці в ціні від 3 до 5 грн/л. Чверть респондентів найбільше цінують бренд мережі АЗС і її репутацію.

На думку аналітиків «Консалтингової групи А-95» ціновий розрив, що утворився між різними мережами АЗС, в значній мірі перерозподілив продажу. «Карантин в Україні посилив поляризацію споживачів нафтопродуктів: вже 44% власників авто готові змінити звичну заправку на більш дешеву, в той час як традиційно цей показник не перевищує 30%. За нашими даними, мережі АЗК- «дискаунтери» втратили менше реалізації в порівнянні з «брендовими» мережами, які посіли високі цінові позиції», – вважає аналітик« Консалтингової групи А-95» Артем Куюн.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"