+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту стабільні: ситуація з ОПЕК + неясна, але не безнадійна.

Ціни на нафту стабільні: ситуація з ОПЕК + неясна, але не безнадійна.

Ціни на нафту виросли, оскільки трейдери чекають сигналів від зустрічі, яка може відбутися в найближчі вихідні. На ній, як очікується, найбільші виробники ОПЕК і їх союзники обговорять, чи варто продовжувати рекордні скорочення видобутку хоча б на один місяць.

Вартість бареля серпневої нафти Brent 5 червня до 8:55 за Києвом склала $ 40,15 (+ 0,40%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 37,38 (-0,08%). В ході ранкових торгів максимальні ціни на еталонні сорти чорного золота склали $ 40,24 і $ 37,53 відповідно.

На тижні, що минає Brent подорожчав на 14%, в той час як вартість суміші WTI виросла майже на 6%. Це вже шостий поспіль тиждень зростання нафтових котирувань. Зростання було обумовлено скороченням виробництва на тлі ознак поліпшення попиту на паливо, пов’язаним з пом’якшенням карантинного режиму у всьому світі.

Міністри держав, що входять в ОПЕК, і союзних картелю країн, зберуться в суботу, щоб обговорити продовження травневого і червневого скорочення виробництва, повідомив напередодні алжирський телеканал Ennahar з посиланням на джерело в ОПЕК. Раніше три джерела в альянсі ОПЕК + повідомили, що на цьому тижні може бути проведена міністерська відеоконференція, якщо Ірак і інші виробники погодяться поліпшити свою дисципліну в рамках пакту про скорочення нафтовидобутку.

Саудівська Аравія і Росія, два найбільших виробники нафти в світі, хочуть продовжити скорочення видобутку на 9,7 млн ​​бар./добу до кінця липня. Очікувалося, що це рішення буде схвалено 4 червня на саміті ОПЕК +, але він був відкладений через суперечки про неналежне дотримання зобов’язань щодо скорочення поставок такими виробниками, як Іран і Нігерія.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"