+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту знижуються: протиріччя в ОПЕК можуть призвести до збільшення поставки сировини.

Ціни на нафту знижуються: протиріччя в ОПЕК можуть призвести до збільшення поставки сировини.

Ціни на нафту знижуються на тлі побоювань, що поставки чорного золота на світові ринки зростуть, якщо основні виробники не зможуть домовитися про продовження максимальних обсягів скорочення видобутку.

Ф’ючерси на нафту марки Brent 4 червня на 9:15 за Києвом подешевшали на 1,36% – до $ 39,24 / бар. Ф’ючерси на нафту марки WTI подешевшали на 2,06% – до $ 36,52 / бар.

Саудівська Аравія і РФ домовилися про продовження скорочення видобутку терміном на 9,7 млн ​​бар./добу (б/д) на один місяць – до кінця липня. Але вони не змогли домовитися про проведення саміту ОПЕК + 4 червня. При цьому джерела в картелі повідомили, що це буде залежати від країн, які не виконали свої цілі в рамках пакту про скорочення нафтовидобутку.

Це буде означати, що ОПЕК + повернеться до того, що було узгоджено в квітні, і з 1 липня збільшать видобуток чорного золота на 2,0 млн б/д.

Крім того, Саудівська Аравія, Кувейт і Об’єднані Арабські Емірати не планують розширювати добровільні скорочення видобутку сумарно на 1,8 млн. Барелів на добу після червня. Це вказує на те, що поставки сирої нафти в наступному місяці зростуть незалежно від того, яке рішення прийме група ОПЕК + на своєму саміті.

Зростаючі запаси палива і дані про змішаний попит в Сполучених Штатах, найбільшому в світі споживачі нафти, також вплинули на ціни через побоювання щодо повільного відновлення попиту в США в міру пом’якшення режиму блокувань в деяких штатах.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"