+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту зростають напередодні відеоконференції ОПЕК +.

Ціни на нафту зростають напередодні відеоконференції ОПЕК +.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів. Трейдери чекають, що на віртуальному саміті, який пройде в кінці тижня, великі виробники домовляться про продовження безпрецедентного скорочення нафтовидобутку.

Вартість бареля серпневої нафти Brent 2 червня на 9:00 за Києвом склала $ 38,56 (+ 0,52%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 35,56 (+ 0,34%).

Ціни на Brent подвоїлися за останні шість тижнів завдяки скороченню постачань з боку Організації країн-експортерів нафти і її союзників, включаючи Росію. Однак ціни як Brent, так і WTI все ще на 40% нижче річних максимумів.

На відеоконференції, яка, ймовірно, відбудеться 4 червня, члени групи ОПЕК + розглянуть питання про продовження скорочення видобутку на 9,7 млн ​​бар./добу до липня або серпня.

«Швидше за все, ОПЕК + може продовжити поточні скорочення до 1 вересня і призначити до цього часу нараду, на якій буде прийнято рішення про подальші кроки», – сказав глава Citi з досліджень в області сировинних товарів Едвард Морс.

В узгодженому в квітні плані ОПЕК + рекордне скорочення поставок повинно було статися в травні і червні. У період з липня по грудень воно знизиться до 7,7 млн ​​б / д. Минулого тижня джерела повідомили Reuters, що Саудівська Аравія веде переговори про продовження періоду максимального скорочення нафтовидобутку.

Падіння запасів нафти в Кушингу, штат Оклахома, на 54,3 млн бар. за підсумками минулого тижня також підтримало ціни, повідомили трейдери з посиланням на останній звіт Genscape. При цьому попереднє опитування Reuters показало, що загальні запаси сирої нафти в США, ймовірно, збільшилися минулого тижня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"