+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК і Росія обговорюють продовження пікового скорочення нафтовидобутку ще на 1-2 місяці.

ОПЕК і Росія обговорюють продовження пікового скорочення нафтовидобутку ще на 1-2 місяці.

ОПЕК і Росія наближаються до компромісу в питанні про продовження поточного рівня скорочень нафтовидобутку. Вони обговорюють перенесення дати початку збільшення виробництва з липня на один-два місяці вперед, повідомили Reuters три джерела в ОПЕК +.

Замість того, щоб послаблювати скорочення виробництва в липні, фактичний лідер ОПЕК Саудівська Аравія спробувала переконати партнерів по альянсу продовжити максимальний рівень скорочень до кінця року. Ця пропозиція була відкинута Росією, яка вважає, що обмеження повинні бути поступово ослаблені.

Друге джерело в ОПЕК + повідомив, що підтримує пропозицію РФ про продовження на один місяць, але підкреслив, що в групі «до сих пір немає консенсусу з цього питання».

ОПЕК +, швидше за все, проведе міністерську онлайн-зустріч 4 червня, щоб обговорити свою підсумкову політику. Напередодні Алжир, який в даний час головує в Організації країн-експортерів нафти, запропонував перенести на найближчий термін нараду, раніше заплановане на 9-10 червня.

Скорочення видобутку в рамках ОПЕК + в поєднанні з рекордним зниженням виробництва в таких країнах, як Сполучені Штати і Канада, сприяло зростанню цін на нафту до $ 35 / барр. Але вони все ще в два рази нижче рівня початку року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"