+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: трейдери стежать за масовими заворушеннями в США.

Нафта дешевшає: трейдери стежать за масовими заворушеннями в США.

Ціни на нафту знизилися, тому що трейдери зафіксували прибуток, а Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) розглядає можливість перенесення міністерського саміту на цей тиждень, щоб обговорити питання про те, чи слід продовжити рекордні скорочення видобутку після кінця червня.

Вартість бареля серпневої нафти Brent 1 червня на 8:55 за Києвом склала $ 37,55 (-0,77%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 35,23 (-0,73%).

Зниження котирувань відбулося після того, як ціни на нафту марки Brent і WTI показали найбільше місячне зростання за останні роки. Підтримку ринку надало зниження видобутку нафти ОПЕК до найнижчого рівня за останні два десятиліття. Крім того, очікується, що попит буде відновлюватися в міру того, як все більше країн виходять з коронавірусних блокувань.

Проте, напруженість у відносинах між Сполученими Штатами і Китаєм обтяжує світові фінансові ринки. Крім того, трейдери уважно стежать за заворушеннями, які охопили великі американські міста.

Тим часом, в Північній Америці поставки також падають. Дані нафтосервісної компанії Baker Hughes Co показали, що кількість бурових установок в США і Канаді минулого тижня впало до рекордно низького рівня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"