+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: трейдери побоюються введення американських санкцій проти Китаю.

Нафта дешевшає: трейдери побоюються введення американських санкцій проти Китаю.

Нафта подешевшала в ході азіатських торгів. Учасники ринку побоюються, що Сполучені Штати введуть санкції проти Китаю у відповідь на поширення закону про безпеку на територію Гонконгу і Макао.

Вартість бареля серпневої нафти Brent 29 травня до 8:55 за Києвом склала $ 35,72 (-0,86%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 33,26 (-1,39%).

Настрої інвесторів погіршилися через загострення напруженості між США і Китаєм після того, як Національний народний конгрес КНР 28 травня схвалив проект рішення про прийняття законів про національну безпеку в Гонконзі і Макао. Президент США Дональд Трамп дасть свою відповідь на прес-конференції 29 травня.

Потенційні дії США можуть включати в себе торгові санкції, які негативно вплинуть на відродження попиту після скасування блокувань. Цей процес може також бути уповільнений повідомленнями про другу хвилю інфікування COVID-19 в деяких країнах.

Інвестори уважно стежать за рішеннями, які можуть бути прийняті на червневій зустрічі ОПЕК. Серед головних питань – чи погодиться Росія продовжити режим максимального скорочення нафтовидобутку до кінця цього року.

Управління енергетичної інформації США (EIA) напередодні оголосило про несподіване збільшення комерційних запасів нафти в США на 7,928 млн бар за підсумками минулого тижня. Аналітики прогнозували збільшення на 1,944 млн бар.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"