+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Рівень виконання угоди ОПЕК+ в червні може перевищити 100% – Fitch.

Рівень виконання угоди ОПЕК+ в червні може перевищити 100% – Fitch.

Учасники угоди ОПЕК+ в травні виконають його умови на 90% або більше, а рівень виконання угоди в червні може перевищити 100%. Про це передає angi з посиланням на повідомлення старшого директора групи по природних ресурсах і сировинних товарах агентства Fitch Дмитра Маринченко.

«Ми очікуємо, що за результатами травня рівень виконання угоди виявиться на досить високому рівні. Я думаю, що розумно очікувати близько 90% або навіть вище. Саудівська Аравія, Кувейт, ОАЕ, ймовірно, покажуть традиційно високий рівень дисципліни, Саудівська Аравія, можливо, його навіть трохи перевиконає. Також ми очікуємо гарної дисципліни від Росії », – сказав експерт. – Крім того, Саудівська Аравія заявила, що з 1 червня знизить видобуток ще на 1 млн б/д., що повинно поліпшити загальний рівень виконання угоди, і з червня він може перевищити 100% ».

На ринку зараз обговорюється два можливих варіанти подальших дій групи ОПЕК +: Поступове нарощування видобутку згідно з попереднім планом, тобто зростання видобутку приблизно на 2 млн б/д з 1 липня, або зсув цього кроку на більш пізній час.

Маринченко підкреслює, що багато в даному випадку буде залежати від позиції Росії. Що стосується Саудівської Аравії, вона, ймовірно, спробує переконати учасників ринку в необхідності знизити швидкість планованого нарощування видобутку, так як їй менш комфортно при поточних цінах на нафту, ніж Росії та деяких інших країн.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"