+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту знизилися в ході ранкових торгів.

Ціни на нафту знизилися в ході ранкових торгів.

Аналітики попереджають про крихкість відновлення попиту на моторне паливо. Тиск на ціни також зробило загострення напруженості між США і Китаєм через ситуацію в Гонконзі.

Вартість бареля липневої нафти Brent 27 травня на 9:05 за Києвом склала $ 35,91 (-0,71%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 34,07 (-0,82%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 36,17 і $ 34,35 відповідно.

У США наближається сезон пікового попиту. Деякі штати були відкриті після багатомісячного блокування; очікується, що Нью-Йорк відкриється в червні. Однак попит на моторне паливо в цьому році може виявитися набагато нижче, ніж в минулому. Посилення напруженості між США і Китаєм також сприяло погіршенню настрою інвесторів.

Президент США Дональд Трамп представить реакцію США на китайські закони про національну безпеку в Гонконзі і Макао, а тим часом в Гонконзі запланований день протестів. Раніше Трамп заявляв про те, що реакція Вашингтона на спроби КНР розширити вплив на колишню британську колонію буде «дуже сильною».

Економічний радник американського президента Ларрі Кудлоу попередив, що Китай робить «велику помилку» з законодавством про національну безпеку Гонконгу. У відповідь Пекін пригрозив вжити відповідних заходів проти будь-яких дій США, які будуть включати в себе санкції.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"