+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

В РФ обговорюють продовження травневих квот ОПЕК+ ще на два місяці – “Інтерфакс”.

В РФ обговорюють продовження травневих квот ОПЕК+ ще на два місяці – “Інтерфакс”.

Російські нафтові компанії обговорюють пропозицію партнерів по альянсу ОПЕК+ про продовження квот по зниженню нафтовидобутку, які діють в травні-червні, ще на два місяці. Про це повідомило “Інтерфакс” джерело, знайоме з ходом обговорення питання.

26 травня керівники російських нафтокомпаній провели зустріч з міністром енергетики РФ Олександром Новаком, де обговорювалася можлива доля угоди ОПЕК+ після червня. За словами одного з джерел, на повістці обговорення стояло питання про можливе продовження травневих квот до кінця літа, але консенсусу серед російських компаній з цього питання доки немає. Якісь компанії згодні на такий варіант, якісь вважають, що треба залишити все, як є, тобто, з липня починати помалу збільшувати нафтовидобуток.

Рішення про позицію Росії щодо подальшої долі угоди ОПЕК+ приймається на найвищому рівні, де може поміняти форму і зміст.

У Міненерго РФ відмовилися від коментарів. Співрозмовники “Інтерфаксу” в двох нафтових компаніях відмітили, що ідея продовження непогана, оскільки на даний момент попит на нафту недостатньо високий.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"