+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафтові ф’ючерси впали: Китай відмовився від таргетування економічного зростання.

Нафтові ф’ючерси впали: Китай відмовився від таргетування економічного зростання.

Ціни на нафту обвалилися в ході торгів в Азії після того, як Китай відмовився від багаторічної традиції встановлювати свій річний цільовий показник економічного зростання. Експерти визнали це рішення негативним фактором для нафтових ринків.

Вартість бареля липневої нафти Brent 22 травня на 8:55 за Києвом склала $ 33,95 (-5,85%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 31,52 (-7,08%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 36,06 і ​​$ 33,92 відповідно.

Вранці 22 травня після двомісячної затримки обумовленої COVID-19 відкрився Національний народний конгрес Китаю. Прем’єр-міністр Кецян в своєму щорічному звіті на відкритті сесії заявив: «Цього року ми не ставили конкретну мету щодо економічного зростання … Це пов’язано з тим, що наша країна зіткнеться з низкою факторів, динаміку розвитку яких важко передбачити через велику невизначеність щодо пандемії COVID-19 і світового економічного і торгового середовища».

Хоча уряду не вдалося встановити цільовий показник на 2020 рік, воно зобов’язалося випустити 1 трлн юанів ($ 140,67 млрд) спеціальних казначейських облігацій для підтримки регіонів, що дуже постраждали від вірусу.

Відмова Китаю від таргетування економічного зростання «може бути витлумачена як ознака зменшення уваги інвестиціям в інфраструктуру і може розглядатися як негативний фактор для нафти, – сказав Reuters Стівен Іннес, головний стратег світового ринку AxiCorp. – Товарний ринок … шукав більшої інфраструктурної підтримки від КНР, тому неминуче буде елемент розчарування».

Але з урахуванням того, що ОПЕК + та інші виробники дотримуються обіцяних скорочень видобутку, а також виходу ряду країн з антивірусних обмежень, є надія, що «чорне золото» продовжить зростання.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"