+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Президент України ввів санкції проти “Нижнекамскнефтехима”.

Президент України ввів санкції проти “Нижнекамскнефтехима”.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій відносно деяких організацій, які працюють на території Росії. У списку санкцій потрапив “Нижнекамскнефтехим”.

В указі йдеться, що санкції включають “блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталу за межі України, припинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів, припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх і спортивних контактів”.

Щодо «Нижнекамскнефтехима» до цього списку (крім анулювання ліцензій) додаються повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України, а також заборона участі в приватизації, оренди державного майна.

Указ президента охоплює 235 організацій, що працюють в Росії. Більшість з них – медіа-ресурси, телекомпанії, університети і наукові установи. З числа хімічних і нафтохімічних компаній під санкціями України також виявилася “Башкирська содова компанія” (БСК).

«Нижнекамскнефтехим» – російська нафтохімічна компанія, найбільше профільне підприємство в Європі. Повне найменування – «Публічне акціонерне товариство «Нижнекамскнефтехим». Підприємство розташоване в Нижньокамську (Татарстан).

Нагадаємо, що з початку квітня в Україні відновилися поставки дизельного палива з Нижньокамського НПЗ. Протягом квітня-травня 2020 року поставки склали 6,9 тис. тон.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"