+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на скороченні поставок, але надлишок пропозицій стримує зростання цін.

Нафта дорожчає на скороченні поставок, але надлишок пропозицій стримує зростання цін.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів. Драйвером зростання стало зниження видобутку в рамках угоди ОПЕК +. Додаткову підтримку ринкам зробило закриття червневих контрактів на WTI, що минув в цей раз без ексцесів.

Вартість бареля липневої нафти Brent 20 травня на 9:10 за Києвом склала $ 34,92 (+ 0,78%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 32,17 (+ 0,66%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 34,65 і $ 31,96 відповідно.

Нафта подорожчала в ході попередньої сесії після того, як Американський інститут нафти (API) повідомив про несподіване падіння комерційних запасів «чорного золота» в США на 4,8 млн бар. за підсумками минулого тижня. Аналітики, опитані Investing.com, прогнозували зростання на 2,4 млн бар.

Деякі інвестори налаштовані оптимістично і вважають, що скорочення виробництва, здійснюване ОПЕК + і деякими американськими виробниками, нарешті, стало впливати на ринок.

Але в умовах глобальної боротьби за відновлення економіки, закритої пандемією COVID-19, і тим, що такі країни, як Китай і Південна Корея, щосили намагаються стримати другу хвилю коронавірусної кризи, інші інвестори звернули увагу на менш оптимістичну інформацію. У таких країнах, як Бразилія та Індія, фіксується пік захворюваності, а число інфікованих у всьому світі швидко наближається до п’яти мільйонів, про що свідчать дані Університету Джона Хопкінса.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"