+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту досягли максимуму за місяць.

Ціни на нафту досягли максимуму за місяць.

Нафта подорожчала більш ніж на $ 1 / бар. завдяки скороченню видобутку і ознаками поступового відновлення попиту на тлі ослаблення антивірусних обмежень. При цьому американська нафта не продемонструвала жодних ознак зростання цін в період закінчення терміну дії червневого контракту.

Вартість бареля липневої нафти Brent 18 травня на 8:55 за Києвом склала $ 33,54 (+ 3,26%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 30,73 (+ 4,10%.) Червневий контракт WTI закінчується 19 травня, але було мало ознак того, що WTI повторить історичне падіння нижче нуля, що спостерігалося в минулому місяці напередодні закінчення терміну дії травневого контракту.

Видобуток також скорочується, оскільки енергетичні компанії США зменшують парк діючих бурових установок, що працюють на рекордно низькому рівні протягом другого тижня поспіль. Це частково допомогло послабити побоювання з приводу того, що в пункті доставки контракту нафти WTI в Кушингу, штат Оклахома, не вистачає вільних ємностей.

Позитивні настрої були підкріплені тим, що голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл опублікував оптимістичний прогноз відновлення економіки в кінці цього року.

Підтримку цінам на нафту також надає скорочення видобутку з боку Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) і її союзників, включаючи Росію – групи, відомої як ОПЕК +. Найбільший в світі експортер Саудівська Аравія оголосила минулого тижня, що на додаток до своїх зобов’язань за угодою ОПЕК + в червні скоротить нафтовидобуток на 1 млн бар/добу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"